~AnImE~RpG~FaNtAsY~
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

~AnImE~RpG~FaNtAsY~

Alatura`te noua in lumea RPG-urilor, ) !

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare

Reika's strawberry room

In jos 
AutorMesaj
Reika

Reika

Numarul mesajelor : 22
Varsta : 26
Puncte : 108707
Data de inscriere : 19/05/2009

Foaie de personaj
Warn:
Reika's strawberry room Left_bar_bleue100/100Reika's strawberry room Empty_bar_bleue  (100/100)

Reika's strawberry room Empty
MesajSubiect: Reika''s strawberry room   Reika's strawberry room I_icon_minitimeMar Mai 19, 2009 6:37 pm

Reika statea in camera ei si citea study .....a inceput sa ploua.....deodata, nemai pasandu-i de carte, s-a repezit la geam si a inceput sa admire picaturile de ploaie cancentrandu-se la sunetu de clopotel pe care il scoteau acestea cand se izbeau de pervazul camerei sale.....
- Ce nostalgic.....
Sus In jos
Kyoko

Kyoko

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 24
Localizare : Emo Word
Puncte : 110371
Data de inscriere : 20/03/2009

Foaie de personaj
Warn:
Reika's strawberry room Left_bar_bleue1/100Reika's strawberry room Empty_bar_bleue  (1/100)

MesajSubiect: Re: Reika's strawberry room   Reika's strawberry room I_icon_minitimeVin Iun 26, 2009 2:21 pm

OMG Surprised Shocked
Yumi a coborat de pe fereastra pentru ca ploua si oprinduse in fata usi lui Reika incepu a simti adang o melancolie. No 😢D
Dupa aia i se-ntunecase privirea si nu mai putea a se gandi decat la ploaia si mirosul crinilor negri-roscati care am fost atunci cand au fost uncisi parinti ei.

DUPA 15 MINUTE....
Auzi un zgomot puterinc si fara sa se mai gandeasca batu la usa si zise:

-Este in regula acolo inauntru? Shocked Question pale
Sus In jos
Reika

Reika

Foaie de personaj
Warn:
Reika's strawberry room Left_bar_bleue100/100Reika's strawberry room Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajSubiect: Re: Reika's strawberry room   Reika's strawberry room I_icon_minitimeVin Iun 26, 2009 2:26 pm

ciocaniturile auzite dinspre usa o trezira pe Reika la realitate si merse sa vada cine era vizitatorul sau
deschise usa
- oh....ohayo! Smile ....ai strigat tu cumva ceva?! Question ....sunt aproape sigura ca am auzit ceva....sau am asurzit eu confused .......app pe mine ma cheama Reika...intra te rog...te pot servi cu ceva? Smile Very Happy
Sus In jos
Kyoko

Kyoko

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 24
Localizare : Emo Word
Puncte : 110371
Data de inscriere : 20/03/2009

Foaie de personaj
Warn:
Reika's strawberry room Left_bar_bleue1/100Reika's strawberry room Empty_bar_bleue  (1/100)

MesajSubiect: Re: Reika's strawberry room   Reika's strawberry room I_icon_minitimeVin Iun 26, 2009 2:29 pm

Yumi intra mirata spunand:
-Am auzit un zgomot venind din camera ta. No Mersi voi sta cat se va opri ploaia. lol!
Sus In jos
Reika

Reika

Foaie de personaj
Warn:

MesajSubiect: Re: Reika's strawberry room   Reika's strawberry room I_icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:32 am

Oh.....scuze...am uitat geamul deschis ji probabil a tunat Razz .....te pot servi totusi cu ceva? Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Reika's strawberry room   Reika's strawberry room I_icon_minitime

Sus In jos

Reika's strawberry room
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~AnImE~RpG~FaNtAsY~ :: Camere :: Camerele fetelor-
Mergi direct la: